top of page
KVÍZ

 

Na tomto místě si budete moci ověřit své znalosti z oblasti práva. Zkuste si sami odpovědět:

 

Podmínka vyslovená zůstavitelem v závěti je podle nového Občanského zákoníku:

a) vždy platná

b) platná, pokud neodporuje dobrým mravům či veřejnému pořádku

c) neplatná, právo na pozůstalost není možné nijak podmínit.

 

Správnou odpověď naleznete na stránce "Kontakt".

 

AKTUALITY

Školení pro začínající podnikatele

September 20, 2020

Naše kancelář připravila nový program vzdělávání pro začínající podnikatele, zaměřený zejména na podnikatelský "start", tipy pro úspěšný rozjezd činnosti a rovněž pro eliminaci potenciálních rizik. Pilotní běh kurzu se uskuteční již 29.10. a 5.11. přímo v naší kanceláři!

Otevřeli jsme pro naše klienty novou zasedací místnost

Protože děláme všechno pro to, abyste se u nás cítili co nejlépe, můžete nyní při návštěvách v naší kanceláři využívat nové zasedací místnosti, která poskytne pohodlí i větším skupinám klientům. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám líbí.

Přednáška na téma finančního práva pro B.I.B.S.

Tak jako každoročně se v druhé polovině února na brněnské vysoké škole B.I.B.S. v režii zástupců naší kanceláře uskutečnil přednáškový blok na téma finančního práva v rámci řádné výuky pro studenty 3. ročníku. Tématem přednášky byly jako vždy zejména otázky cenných papírů, bankovního a devizového práva a daňová problematika, letos rovněž s přihlédnutím k rekodifikaci soukromého práva.

Ověřování podpisů pro naše klienty zdarma

Pro větší pohodlí i úsporu nákladů našich klientů jsme pořídili Knihu prohlášení o pravosti podpisu, která vám zaručí nejen odstranění nutnosti kvůli ověření podpisu vážit další cestu na úřad, ale zejména ušetří náklady na tento úkon. Možnost ověření podpisu v naší kanceláři samozřejmě budou mít i ostatní příchozí za běžný poplatek 30 Kč. 

Školení "Reklama a zákon

Společnost Rh+ marketing připravila ve spolupráci s naší kanceláří na leden a únor roku 2014 nové školení nazvané "Reklama a zákon". Jak již název napovídá, školení je určeno zejména pro marketingové odborníky.

Přednáška "nový občanský zákoník" na Fakultě informatiky MU

Dne 28.11.2013 proběhla na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity přednáška na téma nového Občanského zákoníku v režii naší kanceláře.

Please reload

bottom of page