Nově: možnost ověřování pravosti podpisu v naší kanceláři

V souladu s ustanovením § 25a Zákona o advokacii mají advokáti  v případech, kdy je právním předpisem vyžadováno úřední ověření podpisu, právo nahradit toto ověření svým prohlášením o pravosti podpisu. Není tak nutné kvůli úřednímu ověření navštěvovat obecní (městský) úřad či notářskou kancelář a např. smlouvy o převodu nemovitosti je možno zrealizovat včetně relevantního ověření podpisů u advokáta. Rovněž v naší kanceláři Vám tuto možnost od nynějška nabízíme.

 

Pro naše klienty nabízíme možnost ověření podpisu zdarma, pro ostatní příchozí za poplatek 30,- Kč. Upozorňujeme na to, že při požadavku na ověření podpisu do zahraničí je nutno si vyžádat tzv. vyšší ověření ze strany České advokátní komory, je tedy třeba o toto ověření žádat v přiměřeném předstihu.

AKTUÁLNÍ DĚNÍ

Od měsíce srpna 2017 je po provedené rekonstrukci přístup k naší kanceláři plně bezbariérový, s možností dopravit se výtahem až do 7. patra. Pohodlnější návštěvy u nás se tak dočkají zejména klienti s pohybovými problémy či rodiče s kočárky. (Nemějte obavy přivést ani svoji ratolest, máme osvědčené způsoby, jak ji během jednání zabavit!)

KONTAKTNÍ INFORMACE

​​

ADRESA: Kobližná 53/24, 602 00 Brno

TELEFON: +420 542 123 758

MOBIL: +420 608 729 381

EMAIL: ak.denisa.smidova@gmail.com

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

Pro rychlé kontaktování naší kanceláře můžete též využít kontaktní formulář umístěný na našich stránkách.

  • Facebook Classic
  • LinkedIn App Icon
  • Twitter Classic
  • Google Classic
  • hatefree_loga_all6.jpg

© COPYRIGHT 2014 MGR. DENISA ŠMÍDOVÁ

Tato webová stránka používá cookies, které můžete kdykoliv vypnout prostřednictvím nastavení svého prohlížeče.