Přednáška "Nový Občanský zákoník" na Fakultě informatiky MU

Dne 28.11.2013 proběhla na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity přednáška na téma nového Občanského zákoníku v režii naší kanceláře.

 

 

Vzhledem k připravované rekodifikaci soukromého práva měli studenti Fakulty informatiky brněnské Masarykovy univerzity téměř na samotném konci podzimního semestru akademického roku 2013/2014 možnost zúčastnit se speciální přednášky věnované nejen novému Občanskému zákoníku, ale i ostatním s ním souvisejícím novým právním předpisům. V rámci ní se seznámili zejména s hlavními změnami, se kterými se po 1.1.2014 bude setkávat jak odborná, tak široká veřejnost ve svém každodenním životě.

 

Obsahem přednášky byly tak především hlavní změny v základní institutech soukromého práva, jako jsou svéprávnost, zastoupení, právní jednání, vlastnictví a otázky obchodních společností, ale i novinky ve zcela konkrétních oblastech práva, jako např. právu dědickém, obchodní kontraktaci, popř. právu rodinném.

AKTUÁLNÍ DĚNÍ

Od měsíce srpna 2017 je po provedené rekonstrukci přístup k naší kanceláři plně bezbariérový, s možností dopravit se výtahem až do 7. patra. Pohodlnější návštěvy u nás se tak dočkají zejména klienti s pohybovými problémy či rodiče s kočárky. (Nemějte obavy přivést ani svoji ratolest, máme osvědčené způsoby, jak ji během jednání zabavit!)

KONTAKTNÍ INFORMACE

​​

ADRESA: Kobližná 53/24, 602 00 Brno

TELEFON: +420 542 123 758

MOBIL: +420 608 729 381

EMAIL: ak.denisa.smidova@gmail.com

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

Pro rychlé kontaktování naší kanceláře můžete též využít kontaktní formulář umístěný na našich stránkách.

  • Facebook Classic
  • LinkedIn App Icon
  • Twitter Classic
  • Google Classic
  • hatefree_loga_all6.jpg

© COPYRIGHT 2014 MGR. DENISA ŠMÍDOVÁ

Tato webová stránka používá cookies, které můžete kdykoliv vypnout prostřednictvím nastavení svého prohlížeče.